Vítejte na mých stránkách, které dostaly nyní nový kabát a rozšiřují  svůj obsah.

     Jmenuji se Iva Vomáčková, narodila jsem se v Praze, kde také dosud žiji. Byla jsem vychovávána jako tisíce dalších dětí s vírou ve hmotný svět. Sice mne fascinovaly knížky Erich von Dänikena a říkala jsem si, co kdyby bylo ještě něco dalšího, něco víc...

      Ale teprve v dospělosti, až když něco z toho hmotného světa přestalo fungovat, jsem začala hledat...hledat cesty, informace a narazila jsem v r. 2004 na stránky s automatickou kresbou. Vzala jsem tedy papír, že to vyzkouším a nakreslila svého prvního "panduláka". Požádala o zakreslení nemocí u blízkého člověka. Zavřela jsem oči a ruka se rozjela a začala sama kreslit, v místě nemoci se zakreslil chuchvalec energií. Byla jsem fascinovaná a tím začala moje dlouhá cesta k pochopení všech zákonů energií a jemnohmotného světa. Vykresloval se mi očím neviditelný svět a mnoho věcí začínalo zapadat do sebe jako ozubená kolečka. Informace z minulých životů jsem si pak ráda ověřovala ve starých matrikách a kronikách. Nezbylo mi než uznat, že je něco víc...

   
    

      Je pravda, že počátku mého kreslení předcházelo zvláštní období. Častokrát jsem si povzdechla, že je škoda, že jsem nevystudovala medicínu a nemohu pomáhat lidem. A v tu chvíli přicházela do podvědomí informace..."víš víc", často, opakovaně, s větší a větší naléhavostí...A já se sama sebe ptala, co jakože vím? Hledání toho, co vím, co znám...trvalo asi rok, než jsem zahlédla onu automatickou kresbu. Člověk je vedený jakousi silou a co má přijít, tak přijde. Mnohem později pak přišla informace, že v jednom z minulých životů jsem také pomáhala, sbírala bylinky, vařila lektvary a za "čarodějnictví" jsem skončila v plamenech na hranici:-).

      Ten neviditelný svět může mít různá pojmenování a různá vysvětlení, záleží na každém z nás, nakolik se tomuto světu otevřeme a pochopíme jeho zákonitosti.

      Automatickou kresbou se zabývám dlouho a od počátku mne fascinuje především jako diagnostická metoda pro zjištění příčin onemocnění, vztahových problémů a možného řešení.

Kde se snažím pomáhat?

     
     Snažím
se pomáhat nejen lidem, ale také pejskům, kteří neměli štěstí a ne vlastní vinou se ocitli bez domova a bez pomoci. Sháníme pro ně s dalšími dobrými dušemi finance na veterinární ošetření a kreslím pro ně diagnostické obrázky.

Kde dobíjím energii?

           
      Obrovským zdrojem čerpání energie je pro mne příroda, minerály a hory. Ráda se dívám na svět z vysokých hřebenů, kde člověk nejen dočerpá energii, ale zjistí, že tam dole v údolí ponechal všechny svoje strasti.

      A konečně, že všechny problémy, starosti, hádky jsou z té výšky nepatrné a nepodstatné a jediné důležité jsem pro sebe já sama.