Co všechno řeším v kresbách?

Jeden případ zpracované rodové zátěže - prokletí nesené z hluboké minulosti a vytvořená karmická zátěž pro další generace v linii rodu.

Krystaly minerálů se používají k léčení od pradávna a využívá se síla jejich vibrací pro ovlivňování energií v těle jak lidí, tak i u zvířat. Různé druhy minerálů mají různé účinky a vhodně zvolené dokáží zacílit přesně na danou energetickou nerovnováhu v těle.

Jít domů

08.08.2017

Cesta domů, Odchod za Duhový most...ta cesta má mnoho pojmenování a mnoho pohledů a je s ní spojováno mnoho emocí i otazníků. Někdy je to cesta na konci dlouhého života, někdy je to nečekané přetnutí uprostřed života a někomu je dopřán jen velmi krátký pobyt zde.

Lidé budou vždycky rozdělení na dva tábory. Jedni v existenci reinkarnace a minulých životů věří a druzí je budou odmítat, protože to není něco, na co by si mohli sáhnout. Ono je to podobné jako s láskou. Těžko si na ní sáhneme, přesto všichni VÍME, že existuje, ale s důkazy je to horší.

Dokud jsme zdraví, kolikrát si ten dar ani neuvědomujeme. Když přijde nemoc, zajdeme k lékaři pro nějakou mast nebo prášky a většinou je problém "vyřešen". Málokdy a málokdo si ale uvědomí, že jsme řešili pouze následek čehosi, ale nikoliv pravou příčinu.

Energetické bloky mohou vznikat z našich nezpracovaných či potlačovaných pocitů, myšlenek, emocí, strachů, jednání, neuspokojených potřeb, přání, odmítání, nesplněných či nenaplněných slibů. To, co sami v sobě nezpracujeme nebo potlačíme - tím si vytvoříme energetický blok. Tělo je pak zablokované pro příjem nebo odvedení energií. Je to...

Čakry

06.08.2017

Čakry jsou důležitá energetická místa na těle člověka /vykresluje se jako kruhový vír/, kudy proudí energie z vesmíru k člověku. Často ale během života dochází k zablokování některé z čaker či jejímu roztržení a tím i k zablokování toku energie, energetické nerovnováze, která se pak projeví jako bolest, nemoc, nefungující vztahy či nehody.

Každá nemoc má nějakou duchovní příčinu, kterou představují jednotlivé orgány nebo části našeho těla. Jestliže se v našem životě děje něco špatně - pak v určitém místě našeho těla vzniká energetická nerovnováha. Energetická nerovnováha se nedá zjistit lékařskými přístroji, ale automatická kresba je schopná jí zaznamenat již v tomto stadiu a je to...

Jsou vztahy a lásky jemné, bouřlivé, celoživotní, nekonečné, krásné, bolestné, nevinné, nejčistší, naivní, nenaplněné, harmonické, dětské, soucitné,...Mohli bychom jim dát tisíce jmen a přesto, když se řekne osudová láska, zní to úplně jinak. Každý asi touží jednou v životě potkat tu svojí osudovou lásku. Přesto si málokdo připustí, že ne vždycky...

Karma je určitý nevyřešený dluh z minulosti. Můžeme také říci příležitost či učení. Záleží na úhlu pohledu. Je to stejné, jako když se díváme na "nespravedlivou" ránu osudu. Jeden člověk bude nadávat na nespravedlivý život, druhý jí přijme jako životní lekci.