Diagnostika vztahů

     Co nás spojuje? Co nás rozděluje? Jak jsme na tom? Máme šanci? Vztahy partnerské, milenecké, rodinné....Dle rozsahu zadání a počtu obrázků je cena 490-690,- Kč.

     Podle zadání se v případě potřeby dostávám do minulých životů, kde se často nachází příčina a vysvětlení dnešních setkání, lásek, konfliktů a problémů.

     Jsou to karmické záležitosti, které se řeší v dnešním životě a je třeba je vyřešit a dořešit, nebo se cesty rozejdou a potkáte se znovu v dalším životě.

     Co pro vás mohu nakreslit - vztahové čakry, barevné obrázky, srdíčkové obrázky, pokud mi kresba dovolí, tak i minulé životy, karmické záležitosti. Dále vztahové konstelace v rodině, postavení členů rodiny a jejich začlenění. Obrázky s popiskem a vysvětlením.

     Pozor, na vztah musí být vždy dva... a pokud druhá strana nechce, nekomunikuje a řešení hledat nechce, je třeba si i toto v životě přiznat.

     U vztahových obrázků si pak pro určitý výhled situace do budoucna pomáhám kartami.

     Jeden ze vztahových obrázků ONA a ON - řeč symbolů a barev. Každý z partnerů se zakresluje na polovině papíru.

     Zde ONA - její vztah k partnerovi symbolizuje obrovské červené srdce uprostřed. Dole vysoká  zelená tráva /barva srdeční čakry/ ze které vyrůstá další srdce-květina. Důležitá je pro ní komunikace - rostoucí modrá květina v pravé části její poloviny obrázku. U kořene srdce i komunikace je zakresleno oranžové srdce /symbol vztahu žena-muž/. Zhora svítí žluté slunce /barva a symbol třetí čakry/.

     Zde ON - on je pro ní anděl, zakreslený fialovou barvou sedmé čakry. Kolem něj ukotvení vztahu - zelená-srdce, modrá-komunikace, žlutá-pocity,emoce. Přes anděla zakreslené srdce mnoha barev čakry - do vztahu dává vše - lásku, emoce, intimitu, komunikaci.


     Zde již trošku méně barevný a hezký obrázek - trošku "oploštilejší" vztah ONA a ON.

     Zde ONA - v jejím vztahu vládne ego a emoce, pevně ukotvené v životě. Zelené srdce je "v krabici" a dole na zemi vytváří vodu, stejně tak vodu dole tvoří modrá padající z nebe. Další barvy a významy chybí. Je tu nespokojenost, znejistění na mnoha rovinách, vláda ega a emocí.

     Zde ON - vztah k ní zaujímá jen část jeho života, ohraničeno modrou barvou...je uvnitř srdce je, ale chtělo chtělo by ze vztahu ven, dostat křídla letět /jeho symbol úplně vpravo nahoře/. Dole na zemi dvě pomyslné desky - zelená a hnědá se šipkami dolů, které táhnou vztah "ke dnu" a stávají se pro něho tíhou.