Geopatogenní zony

     Geopatogenní zóny (GPZ) neboli "dračí žíly", jak se jim dříve říkalo, představují pro lidi neviditelné nebezpečí. Málokdo si svůj neklidný spánek či nemoci spojuje s tím, že mají postel umístěnou ve velmi silné GPZ. A mohu potvrdit, že u lidí s vážnými nemocemi se potvrdilo současně i to, že dlouhé roky spí v místě, kde je GPZ nebo dokonce jejich křížení, které zesiluje negativní vliv. A stačí málo, posunout postel o kousek dál.

     Nejčastěji, asi v 70% případů, se vytvářejí nad podzemními prameny vod, dále na rudných žílách nebo tektonických poruchách. Jsou samozřejmě i další druhy GPZ a podrobnější info lze dohledat na internetu, včetně 12 stupňů různé síly jejich působení.

     Při diagnostice GPZ automatickou kresbou doporučuji zkontrolovat jejich dráhy a umístění přímo v bytě či domě, případně potenciálním místě pro stavbu domu. Protože jen tak lze přeměřit GPZ a doporučit opravdu vhodné nové umístění postele tak, aby GPZ nezasahovala svým působením do místa spánku.

     Pokud GPZ určuji na místě, ukazuje se mi, že GPZ jsou pruhy široké asi 50-75 cm. Většina GPZ je statických, ale jsou i takové, které se mohou posunovat.

     Pro jejich určení potřebuji nejlépe rukou kreslený plánek bytu/domu s vyznačením dveří, oken, vstupních dveří, ev. umístění pozemku. Vždy platí, čím přesnější podklad, tím přesněji umístěná kresb.

Negativní energie v bytě či domě

      A nemusí to být nutně jen GPZ, co může způsobovat lidem problémy a nemoci. Mohou to být i negativní energie, které zůstávají mnohdy století v místech, kde se udály neštěstí, popravy, mohou to být místa roky starých zločinů, požárů, obřadů černé magie nebo pohřebišť ...V těch místech zůstává stará bolest, křivda, prokletí, ale i duše zemřelých. Ty se často "hlásí" někdy neuvěřitelným způsobem, potřebují pomoci, většinou najít již klid a odvést za Světlem.