Osudové a karmické lásky

     Jsou vztahy a lásky jemné, bouřlivé, celoživotní, nekonečné, krásné, bolestné, nevinné, nejčistší, naivní, nenaplněné, harmonické, dětské, soucitné,...Mohli bychom jim dát tisíce jmen a přesto, když se řekne osudová láska, zní to úplně jinak. Každý asi touží jednou v životě potkat tu svojí osudovou lásku. Přesto si málokdo připustí, že ne vždycky osudové lásky bývají klidné, harmonické a ti dva spolu ruku v ruce zestárnou bok po boku. Je hezké potkat dva vrásčité stařečky, co se vedou za ruce. Jaká z těch lásek ty dva potkala?

     Osudové lásky bývají většinou karmické vztahy, kdy si nějakou minulou "zátěž" přinášíme s novou inkarnací do našeho současného života. Jednoho dne se se ti dva potkají...

ON a ONA. Oni dva se musí potkat a vyřešit si tu zátěž, musí zaplatit za své minulé skutky, musí odčinit svoji karmu. Nebo jen láska prostě znovu vzplane. Ten nikdy nekončící cit.... Život je různými náhodami a cestičkami neomylně svede k sobě.

400 let zpátky

     Krásným příkladem osudové lásky před téměř 400 lety v Indii je indický mogul Šáhdžáhána a jeho předčasně zesnulá manželka. Té dal mogul zbudovat nejvelkolepější odkaz jejich lásky v podobě paláce z bílého mramoru a drahokamů - Tádž Mahál.

     Dnes tento palác patří k jednomu z divů světa, jeho stavba trvala přes dvacet let a mogul plánoval postavit stejný palác z černého mramoru pro sebe na druhém břehu řeky. Chtěl po smrti spočinout vedle své manželky.

Kdysi dávno..... a pokračování v dnešním životě

     ONA a ON. Poznali se, žili spolu a pak se rozhodli spojit svoje životy svatbou. Po svatbě odjeli na svatební cestu do Egypta. Odtud se on vrátil sám, v šoku, nechápal, co se tam stalo. Jeho novomanželka tam potkala JEHO, obyčejného prostého egyptského mladíka. Potkala svůj osud, svojí lásku z minulého života. Nikdo z jejich okolí to tady nechápal. Nakreslila jsem, co spolu prožili v minulém životě. Prožili nádherný život, obrovskou lásku, spojovalo je společné dítě. Nad jejich vztahem i nad nimi oběma bdělo Boží oko. Ta láska tenkrát přetrvala jejich smrt a v současné době se opět potkali. Sice se narodili tisíce kilometrů od sebe, ale nakonec se přece jen řízením osudu setkali a láska propukla nanovo. Osudová láska nikdy neumírá, žije v nás dál... Ti dva spolu dodnes šťastně v Egyptě žijí. Pohádka? Občas i ta se v životě podaří....

Další příběh

.....je o tom, jak neúprosně funguje zákon příčiny a následku v karmických vztazích. Jak do posledního pětníku zaplatíme za své činy, jak fungují ty vyšší zákony a nelze se jim vyhnout. Sklidíme to, co jsme si zaseli a jsme nuceni sklidit i to, co jsme si zaseli v minulých životech. Nic nám není odpuštěno.

ONA a ON, někdy kolem 10. století. Ona je majetná žena, on chudý muž, který má jen svoje srdce a svoji lásku, kterou jí nabízí a dává. Nemá nic jiného než své čisté city. Ona ho má snad také ráda, ale najednou se stahuje zpět do své ulity, do svého majetku, jako by se zalekla jeho čistých citů, jeho nemajetné lásky. Snad byla i viníkem toho, že se z nějakého důvodu onen mladík dostal nevinně do vězení. Zůstal tam, a nakonec tam i zemřel, ale nikdy jí nepřestal milovat, nikdo mu ani za mřížemi nemohl vzít jeho čistou lásku. Navždycky je spojovala láska, ale rozdělovaly mříže.

ONA a ON se opět potkali o několik století později. Role se ale obrátily. Ona mu dnes nabízí čistou lásku, city, srdce a dneska je to ona, kdo ví, že majetek a hmotné věci kolem ní nic neznamenají a štěstí nemohou přinést. Dnes je to on, kdo se stahuje do své ulity, dnes je to on, kdo má kolem sebe majetek, kdo staví rozum nad srdce. Přesto jí miluje, přesto nalézá cestu ke svým dřívějším poznaným citům. A přesto se opět z nějakého důvodu mezi ně postaví překážky. Nemohou žít spolu ani bez sebe. Jsou tak blízko, a přesto je opět dělí pomyslná mříž. Opět jí slíbí lásku až do konce života a do konce života jí bude milovat. Dnes je to on, kdo přes svoji lásku mezi ně staví mříže. Dnes je to on, kdo z nich dělá doživotní milence, které bude navždy cosi oddělovat. Budou tak těsně blízko sebe, budou se sebe dotýkat, budou se milovat, budou se držet za ruku, až duše jednoho z nich bude jednou odcházet.... A budou se muset znovu potkat, protože on v tomto životě něco nepochopil. Nepochopil, že tu mříž měl zbourat, že měl zrušit jejich prokletí, že jedině tím by osvobodil jejich lásku a karma by byla naplněna.

   


Karmická láska - boží oko nad nimi i nad každým zvlášť, museli se znovu potkat, mělo to tak být