Je všechno jenom náhoda?

     Dcera, otec, děda...a všichni mají na úmrtním listě datum úmrtí 9. února, rozdílné, liché roky.

     Po porodu umírá holčička...o několik desítek let později její dědeček, následně poté její otec. Všichni 9. února....Náhody neexistují....

     Ano, nebyla to náhoda, rodovou diagnostikou jsem zjistila, že všechny něco spojovalo. Duše z minulého života, co se chtěly znovu setkat v jedné rodině. Bohužel, potkaly se jen na krátký moment....snad budou mít příště více příležitostí.

     Podíváme se na jejich příběh do minulosti. Je válečná doba a 2 starší bratři jsou naverbovaní do války. Obávají se o život a jdou si vyprosit k čarodějnici ochranný škapulíř, aby se jim kulky vyhnuly. Mladší bratr je příliš mladý na vojáčka, ale jeho to táhne za staršími bratry. Má je velmi rád a dobrovolně se vydá za nimi. Ocitá se společně s bratry na válečném poli. Netuší, jak válka dokáže být krutá. Vidím vojáky ve starých uniformách, válečnou vřavu, ještě předtím slyším slib, že se zase určitě potkají. Válka byla nemilosrdná, škapulíř je neochránil a kulky vzaly život všech tří bratrů. Láska je silná, láska umí hory přenášet a století zdolat, láska se znovu vrací.