Přehled nabízených služeb: /podrobnější nabídka a rozsah služeb viz níže/

  1. Diagnostika zdravotního/enegetického stavu člověka - 590,-Kč
  2. Diagnostika zdravotního stavu pejska či jiného zvířátka - 350,- Kč
  3. Diagnostika rodové zátěže -490,- Kč
  4. Diagnostika geopatogenních zón - 350 - 490,- Kč dle rozsahu zadání
  5. Diagnostika vztahů - 490 - 690,-Kč dle rozsahu zadání
  6. Kurzy automatické kresby - místo a cena dle domluvy, v případě zájmu se ozvěte

Zaslání diagnostiky e-mailem nebo poštou, poštovné dle aktuálního sazebníku ČP.

Co nás spojuje? Co nás rozděluje? Jak jsme na tom? Máme šanci? Vztahy partnerské, milenecké, rodinné....Dle rozsahu zadání a počtu obrázků je cena 490-690,- Kč.

Do vámi zaslaného plánku bytu, domu /rozkreslit po podlažích/, pozemku zakreslím místa, kde se táhnou GPZ či negativní energie /např. záření z elekrospotřebičů/. V kresbě se občas mohou objevit i energie duší zemřelých.

Protože energie nezanikají, nezanikají ani energie nenávisti, zloby, násilí, vyřčených zlých slov, kleteb a setkávám se se situacemi, že dnešní členové rodiny či rodu jsou postihováni nemocemi, nehodami, fyzickým postižením, může se objevit stará zatajená smrt či vražda, vyčlenění alkoholika z rodiny a podobně.

Kresbou je možné určit místa, který orgán v těle má negativní energii a je tam pravděpodobnost, že se tato energie může do budoucna změnit v nemoc nebo již nemoc existuje. Je nutné říci, že každému onemocnění předchází nějaká duchovní příčina. Každý orgán v těle, jako i samotné části těla k nám svojí nemocí "mluví". Pokud přichází nemoc, něco...